Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Gra miejska KOMPAS JANA PAWŁA II

Z inicjatywy Instytutu Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II została zorganizowana w dniu 25.10.23 r. w Lublinie gra miejska KOMPAS JANA PAWŁA II. Współrganizatorami gry były następujące instytucje: Centrum Doskonalenia Nauczycieli NATAN, Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST, Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie, Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie. Grę objął Honorowym Patronatem JE Arcybiskup Lubelski Stanisław Budzik.

Głównym celem gry miejskiej KOMPAS JANA PAWŁA II było zachęcenie młodzieży do zdobywania i pogłębiania wiedzy na temat życia i nauczania Jana Pawła II oraz jego związków z Lublinem. Zaproszono do niej uczniów szkół średnich Lublina i okolic. Do gry zgłosiło się 8 drużyn.

Centrum Doskonalenia Nauczycieli NATAN przygotowało materiał merytoryczny. Materiał ten był z jednej strony podstawą przygotowania się drużyn do gry miejskiej, z drugiej zaś posłużył Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST do opracowania zadań na poszczególne punkty z wykorzystaniem kodów QR.

Nagrody zwycięzcom wręczyła p. Teresa Misiuk - Lubelski Kurator Oswiaty.

Informacja o grze na stronie Instytutu Jana Pawła II KUL

GALERIA ZDJĘĆ Z GRY

MAPKA GRY

Ikona do góry