Przeskocz do treści Przeskocz do menu

DOROTA MONIKA ZĄBERG

Dyplomowana nauczycielka religii w warszawskiej szkole podstawowej. Redaktor Naczelna Serwisu Katechetycznego NATAN Pomysłodawczyni projektu "Akademii Profesjonalnego Katechety”. Pracowała jako dziennikarka w Radiu Warszawa Praga oraz tygodniku “Obserwator”. Współredaktorka podręcznika do religii w Diecezji Warszawsko-Praskiej. Wieloletnia współpracowniczka czasopisma “Katecheta”. Autorka książek (“Pięć Przykazań Kościelnych”, “Siedem Grzechów Głównych”, “Multimedia w katechezie. Przewodnik praktyczny”). Od kilku lat pisze bloga “Warsztat katechety”. Prowadzi szkolenia z zastosowania multimediów w nauczaniu. Prywatnie ma męża i trójkę dzieci. Pasjonuje się: nowoczesnymi technologiami informacyjnymi, tworzeniem pomocy dydaktycznych do lekcji, sztuką, podróżami. Moje pasje: nowoczesne technologie informacyjne, tworzenie pomocy dydaktycznych do lekcji, sztuka, życie.

Szkolenia

  • Innowacyjna lekcja religii

    Szkolenie opiera się na projekcie zrealizowanej innowacji dydaktycznej. W szkoleniu zaprezentowane są metody pracy, które opierają się na zastosowaniu nowych technologii, aktywizują uczniów, wykorzystują Teatr Kamishibai.

    Zobacz szczegóły Dalej

  • TIK-owe pomysły na Wielki Post

    Szkolenie jest poświęcone praktycznemu zastosowaniu narzędzi TIK, które pozwolą stworzyć materiały dydaktyczne na Wielki Post. Do końca kwietnia br. nagranie webinaru w cenie promocyjnej 19,68 zł (33% upustu od ceny standardowej 29,52 zł)

    Zobacz szczegóły Dalej

Wstecz Wróć

DOROTA MONIKA ZĄBERG

Dorota Monika Ząberg

Ikona do góry