Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Katecheza multimedialna w edukacji wczesnoszkolnej – wydarzenia roku liturgicznego – e-kurs

E-kurs

CHARAKTERYSTYKA

Szkolenie zawiera 10 uniwersalnych katechez audiowizualnych skierowanych do klas młodszych, opracowanych w oparciu o wydarzenia roku liturgicznego. Na program szkolenia składają się: ciekawe przykłady filmowe i muzyczne, dużo metod aktywizujących, linki i gotowe karty pracy, które mogą się przydać, zarówno w okresie tradycyjnej formy pracy, jak i w razie konieczności podjęcia pracy zdalnej.

PROGRAM
 • Wiadomości wstępne: film wprowadzający do szkolenia.
 • 10 konspektów audiowizualnych wraz z kartami pracy: Adwent, Boże Narodzenie, Wielki Post, Wielkanoc, Niedziela Miłosierdzia, Tydzień Biblijny, Niedziela Dobrego Pasterza, Zesłanie Ducha Świętego, Boże Ciało, Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny.
OFERTA DLA INSTYTUCJI
Katecheza multimedialna w edukacji wczesnoszkolnej - warsztat stacjonarny
 • Czas warsztatu: 6 lub 8 godzin dydaktycznych
Katecheza multimedialna w edukacji wczesnoszkolnej - webinar
 • Czas webinaru: do ustalenia
 • Webinar jest prowadzony na platformie Zoom

Cennik i informacje organizacyjne dotyczące zamawiania szkoleń są dostępne w zakładce
OFERTA DLA INSTYTUCJI

OFERTA DLA OSÓB PRYWATNYCH
Katecheza multimedialna w edukacji wczesnoszkolnej - webinar
 • Czas webinaru: 3 godziny dydaktyczne
 • Platforma internetowa: Zoom

Możemy zorganizować ten webinar dla zainteresowanych osób. Warunkiem jest zebranie się grupy. Jeśli zatem ten webinar Cię interesuje - napisz do nas na adres biuro@natan.pl Jeśli zbierze się grupa, ustalimy jego termin i poinformujemy Cię o tym drogą e-mail.

Katecheza multimedialna w edukacji wczesnoszkolnej - e-kurs

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

 • Film
 • Pliki PDF

Materiały są umieszczone na Platformie e-kursów Centrum Doskonalenia Nauczycieli NATAN. Są dostępne po zalogowaniu się.

KONTAKT Z OSOBĄ PROWADZĄCĄ SZKOLENIE

Uczestnicy będą mogli skorzystać z konsultacji z osobą prowadzącą szkolenie (drogą mailową).

ANKIETA INFORMACJI ZWROTNEJ

Uczestników e-kursu prosimy po jego zakończeniu o udzielenie nam informacji zwrotnej i wypełnienie anonimowej ankiety.

CZAS POTRZEBNY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z MATERIAŁAMI

5 godzin dydaktycznych

WARUNKI UZYSKANIA ZAŚWIADCZENIA

Test będzie zawierał 10 pytań dotyczących treści szkolenia. Do zaliczenia wymagane będzie 80 procent poprawnych odpowiedzi. Można próbować wielokrotnie rozwiązywać test, czas odpowiedzi będzie nieograniczony.

ORGANIZACJA E-KURSU

E-kurs to szkolenie polegające na tym, że uczestnik ma dostęp do materiałów szkoleniowych na platformie Moodle. Może zapoznawać się z nimi w dowolnie wybranym czasie. Materiały te to najczęściej filmy video, slajdy oraz pliki tekstowe (word lub pdf). Do testu sprawdzającego opanowanie materiału można podchodzić w dogodnym dla siebie momencie. Można to robić wielokrotnie.

ZAŚWIADCZENIA

Zaświadczenia firmuje Centrum Doskonalenia Nauczycieli NATAN, które posiada akredytację Lubelskiego Kuratora Oświaty i jest wpisane pod numerem 46 do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli prowadzonej przez Samorząd Województwa Lubelskiego.

Zaświadczenia są wysyłane uczestnikom e-kursu drogą e-mail w formacie pdf – są w nich podane bloki tematyczne oraz ilość godzin dydaktycznych potrzebnych do opanowania materiału.

Po pozytywnym ukończeniu testu prosimy o przesłanie takiej informacji na adres: biuro@natan.pl Przyśpieszy to przygotowanie i wysyłkę zaświadczenia.

FAKTURY VAT

Istnieje możliwość wystawienia indywidualnej faktury VAT lub faktury VAT z odroczonym terminem płatności dla szkół i innych instytucji opłacających udział swoich pracowników w szkoleniach.

Opinie o tym szkoleniu

 • Bardzo profesjonalnie, jasno i czytelnie napisane konspekty i karty pracy. Ciekawy dobór materiałów dodatkowych, takich jak: filmy, piosenki, rebusy itp. Bardzo ładnie przygotowane prezentacje, w sam raz dla uczniów kl.1-3

 • Różnorodność doboru materiałów aktywizujących - wykreślanka, piosenki, filmik, krótkie a treściwe prezentacje, karty pracy estetyczne i bardzo czytelne.

 • Materiały różnorodne, proste i ciekawe, odpowiednie dla młodszych uczniów, nie "przeładowane" treścią.

Zakup szkolenia

Cena: 41,00 PLN brutto

 • ADRESAT

  Katecheci klas 1-3

 • KORZYŚCI UCZESTNIKA

  Poznasz konkretne konspekty lekcji z wykorzystaniem materiałów multimedialnych i metod aktywizujących.

  Poznasz materiały, które mogą przydać się, zarówno podczas prowadzenia zajęć w zwykłej formie, jak i podczas ewentualnej konieczności zdalnej edukacji.

  Będziesz miał dostęp do wszystkich pomocy lekcyjnych wykorzystywanych podczas szkolenia – 10 konspektów, linki do piosenek i filmów, gotowe karty pracy.

  Będziesz miał możliwość drogą mailową indywidualnych konsultacji z prowadzącym.

Prowadzący

Jerzy Jabłoński

Przez wiele lat katechizował w Gimnazjum, obecnie w Szkole Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim.

Ikona do góry