Przeskocz do treści Przeskocz do menu

GAMIFIKACJA. Jak tworzyć i stosować interaktywne gry na lekcji? - film szkoleniowy

Film

CHARAKTERYSTYKA

Praktyczny warsztat nauki posługiwania się aplikacjami służącymi do gamifikacji. Jego celem jest zapoznanie z różnymi multimedialnymi narzędziami, które pozwalają na wprowadzenie rywalizacji i gry w rzeczywistości wirtualnej. Taka forma działań na lekcji jest atrakcyjna dla uczniów, sprzyja procesom zapamiętywania treści, umożliwia natychmiastowy dostęp do wyników. Doskonale sprawdza się, jako forma powtórzenia wiadomości, czy testowania wiedzy.

Jest to część większego cyklu szkoleniowego pod wspólnym tytułem „Multimedialny narzędziownik katechety”. Cykl ten obejmuje praktyczną naukę pracy z platformami, aplikacjami i programami, dzieki którym jest o wiele łatwiej tworzyć spersonalizowane zadania dla uczniów, porządkować odkryte materiały multimedialne, prezentować i zachęcać uczniów do aktywności, tworzyć sondaże i badać stan wiedzy na dany temat czy przykuwać uwagę uczniów poprzez krótkie filmiki, tworzyć gotowe bazy pomocy multimedialnych do lekcji.

FILM SZKOLENIOWY - NAGRANIE WEBINARU
  • Film został nagrany podczas webinaru GAMIFIKACJA w dniu 7.04.2022.
  • Twa 2 godziny dydaktyczne.

Film z webinaru można zakupić na dole strony

  • Jeśli zakup filmu zostanie dokonany za pośrednictwem PAYU - dostęp do filmu będzie automatyczny. Trzeba być zalogowanym i wrócić na niniejszą stronę.
  • Jeśli zakup zostanie dokonany przelewem bankowym - dostęp do filmu można uzyskać po odnotowaniu przelewu w serwisie. Informacja o tym odnotowaniu przyjdzie drogą e-mail. Trzeba się wtedy zalogować na swoje konto w serwisie.

Zakup filmu z webinaru jest dokumentowany zaświadczeniem
wystawionym przez Stowarzyszenie Pedagogów NATAN

  • W zaświadczeniu tym są zawarte dane osobowe (imię i nazwisko oraz data i miejsce urodzenia), informacja, że dana osoba zapoznała się treściami filmu szkoleniowego oraz ilość godzin dydaktycznych potrzebnych do zapoznania się z filmem.
  • Dokument jest generowany automatycznie i można go pobrać ze strony filmu szkoleniowego (warunkiem jest zalogowanie na swoje konto w serwisie).

Zakup szkolenia

Cena: 19,68 PLN brutto

Mam kod dostępu do szkolenia

Jeśli masz kod dostępu do pakietu filmów - wpisz go tutaj i kliknij "Zapisz". Jeśli kod będzie właściwy - zyskasz dostęp do filmów (wielkość liter nie ma znaczenia).

Prowadzący

Dorota Monika Ząberg

Dyplomowana nauczycielka religii w warszawskiej szkole podstawowej. Redaktor Naczelna Serwisu Katechetycznego NATAN. Pomysłodawczyni projektu "Akademii Profesjonalnego Katechety”.

Ikona do góry