Przeskocz do treści Przeskocz do menu

WORDWALL Jak tworzyć zindywidualizowane pomoce dydaktyczne do lekcji religii? - film szkoleniowy

Film

CHARAKTERYSTYKA

Praktyczny warsztat nauki posługiwania się aplikacją Wordwall. Jego celem jest zapoznanie z tym multimedialnym narzędziem, które pozwala na tworzenie zindywidualizowanych pomocy dydaktycznych o charakterze interaktywnym. Uczestnik pozna i zastosuje podstawowe szablony Wordwall. Otrzyma umiejętności ułatwiające mu zdalne nauczanie oraz tworzenie gotowych pomocy na tablice interaktywne, czy lekcje z zastosowaniem projektora do lekcji religii.

Jest to część większego cyklu szkoleniowego pod wspólnym tytułem „Multimedialny narzędziownik katechety”. Cykl ten obejmuje praktyczną naukę pracy z platformami, aplikacjami i programami, dzięki którym jest o wiele łatwiej tworzyć spersonalizowane zadania dla uczniów, porządkować odkryte materiały multimedialne, prezentować i zachęcać uczniów do aktywności, tworzyć sondaże i badać stan wiedzy na dany temat czy przykuwać uwagę uczniów poprzez krótkie filmiki, tworzyć gotowe bazy pomocy multimedialnych do lekcji.

FILM SZKOLENIOWY - NAGRANIE WEBINARU
  • Film został nagrany podczas webinaru WORDWALL w dniu 28.04.2022.
  • Twa 2 godziny dydaktyczne.

Film z webinaru można zakupić na dole strony

  • Jeśli zakup filmu zostanie dokonany za pośrednictwem PAYU - dostęp do filmu będzie automatyczny. Trzeba być zalogowanym i wrócić na niniejszą stronę.
  • Jeśli zakup zostanie dokonany przelewem bankowym - dostęp do filmu można uzyskać po odnotowaniu przelewu w serwisie. Informacja o tym odnotowaniu przyjdzie drogą e-mail. Trzeba się wtedy zalogować na swoje konto w serwisie.

Zakup filmu z webinaru jest dokumentowany zaświadczeniem
wystawionym przez Stowarzyszenie Pedagogów NATAN

  • W zaświadczeniu tym są zawarte dane osobowe (imię i nazwisko oraz data i miejsce urodzenia), informacja, że dana osoba zapoznała się treściami filmu szkoleniowego oraz ilość godzin dydaktycznych potrzebnych do zapoznania się z filmem.
  • Dokument jest generowany automatycznie i można go pobrać ze strony filmu szkoleniowego (warunkiem jest zalogowanie na swoje konto w serwisie).

Zakup szkolenia

Cena: 19,68 PLN brutto

Mam kod dostępu do szkolenia

Jeśli masz kod dostępu do pakietu filmów - wpisz go tutaj i kliknij "Zapisz". Jeśli kod będzie właściwy - zyskasz dostęp do filmów (wielkość liter nie ma znaczenia).

Prowadzący

Dorota Monika Ząberg

Dyplomowana nauczycielka religii w warszawskiej szkole podstawowej. Redaktor Naczelna Serwisu Katechetycznego NATAN. Pomysłodawczyni projektu "Akademii Profesjonalnego Katechety”.

Ikona do góry