Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Katecheza parafialna. Inspiracje i propozycje

 • Scenariusz filmu - scenariusz katechezy. W poszukiwaniu inspiracji

  Przygotowanie dobrego scenariusza filmowego i przygotowanie dobrego scenariusza katechetycznego mają wiele wspólnego. Autorzy scenariuszy filmowych i autorzy katechez borykają się z podobnymi problemami. Dlatego też wiele rad zawartych w poradnikach dla autorów scenariuszy filmowych można wykorzystać – na zasadzie inspiracji i analogii – w przygotowaniu scenariusza katechezy. Do końca kwietnia br. nagranie webinaru w cenie promocyjnej 19,68 zł (33% upustu od ceny standardowej 29,52 zł)

  Zobacz szczegóły Dalej

 • Wierzyć, działać i zwyciężać jak bł. Stefan Wyszyński

  W jaki sposób kard. Wyszyński stał się zwycięzcą w walce o "rząd dusz" w Polsce po II wojnie światowej? Jak ten, który był więźniem komunistów, sprawił, że Polska - wbrew ich staraniom - podjęła dziedzictwo tysiąca lat chrześcijaństwa? Czego dzisiaj możemy się nauczyć od kard. Wyszyńskiego w zwycięskim pokonywaniu ideologii wrogich wierze katolickiej?

  Zobacz szczegóły Dalej

 • Skarby Mszy Świętej. Program przygotowania do I Komunii Świętej

  Podczas szkolenia zaprezentowana zostanie propozycja przygotowania dzieci do Pierwszej Komunii Świętej "Skarby Mszy Świętej". Propozycja ta będzie przepracowaną, poprawioną i uzupełnioną wersją cyklu katechez dotychczas prezentowanych pod tym samym tytułem.

  Zobacz szczegóły Dalej

Ikona do góry