Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Nagrania webinarów

 • Scenariusz katechezy - scenariusz filmu. W poszukiwaniu inspiracji - film szkoleniowy

  Film

  Przygotowanie dobrego scenariusza filmowego i przygotowanie dobrego scenariusza katechetycznego mają wiele wspólnego. Autorzy scenariuszy filmowych i autorzy katechez borykają się z podobnymi problemami. Dlatego też wiele rad zawartych w poradnikach dla autorów scenariuszy filmowych można wykorzystać – na zasadzie inspiracji i analogii – w przygotowaniu scenariusza katechezy. Do końca kwietnia br. nagranie webinaru w cenie promocyjnej 19,68 zł (33% upustu od ceny standardowej 29,52 zł)

  19,68 PLN brutto

 • Wspomagające i alternatywne metody komunikacji w katechezie specjalnej i nie tylko - film szkoleniowy

  Film

  Podczas webinaru przedstawione zostały metody i narzędzia wspomagającej i alternatywnej komunikacji, które wspierają porozumiewanie się z uczniami o złożonych potrzebach w komunikowaniu się. Do końca kwietnia br. nagranie webinaru w cenie promocyjnej 19,68 zł (33% upustu od ceny standardowej 29,52 zł)

  19,68 PLN brutto

 • Nauczanie moralne Kościoła powodem rezygnacji z zajęć religii. Diagnoza, wskazania i szanse działania - film szkoleniowy

  Film

  Jak dotrzeć z orędziem Ewangelii do młodych ludzi? Jak nie stracić ich z katechezy? Jak pozyskać dla Chrystusa? Do końca kwietnia br. nagranie webinaru w cenie promocyjnej 19,68 zł (33% upustu od ceny standardowej 29,52 zł)

  19,68 PLN brutto

 • Płeć kulturowa (gender). Jak o tym rozmawiać? - film szkoleniowy

  Film

  Jak rozmawiać z młodzieżą o płci? Czy rodzimy się kobietami i mężczyznami czy też wybieramy sobie jeden z 56 a może z 256 genderów? Jak pokazać wartość akceptacji własnej płci? Do końca kwietnia br. nagranie webinaru w cenie promocyjnej 19,68 zł (33% upustu od ceny standardowej 29,52 zł)

  19,68 PLN brutto

 • Wizualne pomoce na Wielki Post - film szkoleniowy

  Film

  Pomoce prezentowane podczas webinaru zostały wykorzystane w przedszkolu, szkole podstawowej i średniej. Im starsi byli uczniowie tym mniej musiałam mówić. Do końca kwietnia br. nagranie webinaru w cenie promocyjnej 19,68 zł (33% upustu od ceny standardowej 29,52 zł)

  19,68 PLN brutto

 • Odnaleźć siebie w historiach biblijnych. Pomysł Ojców Kościoła na katechezę - film szkoleniowy

  Film

  Ojcowie Kościoła mieli bardzo ciekawy pomysł na katechezę. Chodziło w niej o to, aby odnaleźć w Biblii siebie, swoją historię życia, obietnice, jakie mam od Boga. Do końca kwietnia br. nagranie webinaru w cenie promocyjnej 19,68 zł (33% upustu od ceny standardowej 29,52 zł)

  19,68 PLN brutto

 • Twórcze inspiracje na wielkopostne lekcje - film szkoleniowy

  Film

  Możesz urozmaicić wielkopostne lekcje i zachęcić podopiecznych do spojrzenia na ten temat z nowej perspektywy. Poznaj kreatywne zabawy. Na webinarze podzielę się sprawdzonymi pomysłami. Dzięki nim zajęcia staną się ciekawsze. Do końca kwietnia br. nagranie webinaru w cenie promocyjnej 19,68 zł (33% upustu od ceny standardowej 29,52 zł)

  19,68 PLN brutto

 • TIK-owe pomysły na Wielki Post - film szkoleniowy

  Film

  Szkolenie jest poświęcone praktycznemu zastosowaniu narzędzi TIK, które pozwolą stworzyć materiały dydaktyczne na Wielki Post. Do końca kwietnia br. nagranie webinaru w cenie promocyjnej 19,68 zł (33% upustu od ceny standardowej 29,52 zł)

  19,68 PLN brutto

 • Materialne ślady Jezusa z Nazaretu. Refleksja katechetyczna nad twórczością Grzegorza Górnego - film szkoleniowy

  Film

  Szukając dróg dotarcia z orędziem Ewangelii do współczesnego człowieka warto odwołać się do materialnych dowodów istnienia Jezusa z Nazaretu oraz wskazać na prawdziwość opisów ewangelicznych. Do końca kwietnia br. nagranie webinaru w cenie promocyjnej 19,68 zł (33% upustu od ceny standardowej 29,52 zł)

  19,68 PLN brutto

 • Leporello - jak wykorzystać na lekcji religii - film szkoleniowy

  Film

  Leporello to książeczka w kształcie harmonijki. Dzieci lubią tworzyć historyjki książkowe, a do tego dobrze nadają się przypowieści biblijne, cuda Jezusa i inne tematy religijne. Do końca kwietnia br. nagranie webinaru w cenie promocyjnej 19,68 zł (33% upustu od ceny standardowej 29,52 zł)

  19,68 PLN brutto

Ikona do góry